Akuvox Cloud, mobilní aplikace Smart Plus a AK Home

Cloud poskytovaný společností Akuvox je určený pro všechna zařízení z řad IP interkomů, video telefonů, IP RFID terminálů a vnitřních monitorů. Zařízení je tak možné spravovat a ovládat z webového rozhraní nebo pro ovládání použít mobilní aplikaci SmartPlus nebo AK Home. 
 
Mezi nesporné výhody se řadí absence IP PBX jelikož zařízení mohou komunikovat přes internet, odemknutí pomocí QR kódu (jednorázového, s datem expirace, atd.), NFC, Bluetooth, FACE ID a zjednodušená údržba všech zařízení. 
 
Společnost BusinessCom a.s.  je výhradním distributorem Akuvox pro Českou a Slovenskou Republiku.
 

Přihlášení do Akuvox Cloudu pro uživatele: www.ecloud.akuvox.com.    

Registraci na cloud provedete zde

 

Aplikace SmartPlus


Aplikaci zahrnuje kompletní management na úrovni uživatele, díky kterému je možné přidávat a odebírat zařízení jako jsou interkomy, monitory, mobilní telefony a vytvářet QR kódy pro odemykání.  Mobilní aplikace dále umožňuje otevření dveří během hovoru, z náhledu na kameru vytočit dané zařízení, vytváření "snapshotů", zasílání fotek při zapnuté detekci pohybu, aktivaci poplachu při neoprávněném vstupu nebo odpojení zařízení, zasílání zpráv a volání na vybrané zařízení.
 

 

Aplikace AK Home

Aplikace Akuvox AK Home je speciálně navržena pro ovládání produktů chytré domácnosti, interkomů pro komunikaci s návštěvníky a otevírání dveří.
 
 
Cloud Property Manager - správa objektů

Webové rozhraní správce je výrazně odlišné od uživatelského a SmarPlus aplikace a slouží jako instalační účet. Správcovský účet je první krok u přidávání a přidělování zařízení. Výrobce přiřadí MAC adresy zakoupených zařízení do evidence cloudu, správce je pak už jen přidá do své knihovny MAC adres, následně vytvoří uživatelské účty a přidělí jim zařízení z knihovny MAC adress.
 
Ostatní software pro lokální instalace
 
 

Nacházíte se v kategorii: Akuvox Cloud, mobilní aplikace Smart Plus a AK Home