Akuvox Cloud, mobilní aplikace Smart Plus a BelaHome

Cloud poskytovaný společností Akuvox je určený pro všechna zařízení z řad IP interkomů, video telefonů, IP RFID terminálů, vnitřních monitorů a Smart Home. Zařízení je tak možné spravovat a ovládat z webového rozhraní nebo pro ovládání použít mobilní aplikaci SmartPlus nebo BelaHome
 
Mezi nesporné výhody se řadí absence IP PBX jelikož zařízení mohou komunikovat přes internet, odemknutí pomocí QR kódu (jednorázového, s datem expirace, atd.), NFC, Bluetooth, FACE ID a zjednodušená údržba všech zařízení. 
 
Společnost BusinessCom a.s.  je výhradním distributorem Akuvox a Akubela pro Českou a Slovenskou Republiku.
 
  Přihlášení do Akuvox Cloud.  
  Přihlášení do Akuvox Cloud Property Manager.  
  Registrace na bezplatný Akuvox Cloud a aplikaci SmartPlus.  
 

Aplikace Akuvox SmartPlus


Aplikaci zahrnuje kompletní management na úrovni uživatele, díky kterému je možné přidávat a odebírat zařízení jako jsou interkomy, monitory, mobilní telefony a vytvářet QR kódy pro odemykání.  Mobilní aplikace dále umožňuje otevření dveří během hovoru, z náhledu na kameru, vytočit dané zařízení, vytváření "snapshotů", zasílání fotek při zapnuté detekci pohybu, aktivaci poplachu při neoprávněném vstupu nebo odpojení zařízení, zasílání zpráv a volání na vybrané zařízení.
 
 

 


Aplikace Akubela BelaHome

Aplikace Akubela BelaHome je navržena pro ovládání produktů chytré domácnosti, interkomů pro komunikaci s návštěvníky a otevírání dveří.
 
 
 
Cloud Property Manager pro správu rozsáhlých objektů

Webové rozhraní správce je výrazně odlišné od uživatelského prostředí Akuvox Cloud a SmarPlus aplikace. Správcovský účet je první krok u přidávání a přidělování zakoupených zařízení. Výrobce přiřadí MAC adresy zakoupených zařízení do evidence cloudu, správce je pak už jen přidá do své knihovny MAC adres, následně vytvoří uživatelské účty a přidělí jim zařízení z knihovny MAC adress.
Přihlášení do Akuvox Cloud Property Manager.  
 
Ostatní software pro lokální instalace
 
 

Nacházíte se v kategorii: Akuvox Cloud, mobilní aplikace Smart Plus a BelaHome