Nové produkty a software

    
   
 
  
 
 
Verze 3.0.2 pro Zycoo CooVox 
Nová verze systému pro jednotnou komunikaci Zycoo CooVox přínáší kompletně přepracované webové rozhraní s mnoha novými funkcemi a vylepšenímy. Nově je i v českém jazyce, a to jak v časti určené pro koncové uživatele, tak i v části administrátorské. Ke stažení je také nová verze SIP klienta pro mobilní telefony Zycoo CooCall, který je navíc díky integrovanému Proxy serveru snadno a bezpečně instalovatelný pro každého koncového uživatele.
     
     
 
 
 
 
Verze 7.0 pro Mitel MiVoice MX-ONE
Nová verze systému pro jednotnou komunikaci Mitel MiVoice MX-ONE verze 7.0 přínáší nový operační systém SLES 12, nový zjednodušený systém licencování - jen jedna uživatelská licence pro všechny typy koncových zařízení, až čtyři SIP zařízení k jedné User licenci, více master serverů, posílení bezpečnosti v souladu s GDPR a mnoho dalšího.
    
     

 

Hotel Corinthia
Hotel Corinthia Praha zvolil jako náhradu za svoji již dosluhující telefonní ústřednu systém pro jednotnou komunikaci Mitel MiVoice MX-ONE, hotelový interface DiaVox, kontaktní centrum BC4 a pro své hosty na jednotlivé pokoje 600 kusů hotelových telefonů AEI.

                   

 
 
 
Nový WiFi telefon Vogtec T3
Vogtec T3 je WiFi bezdrátový telefon s operačním systémem Android v pásmu 2.4G 802. 11 b/g/n a podporou funkcí jako je WiFi roaming, SIP auto provisioning a Firmware Over-the-Air (FOTA) pro on- line konfiguraci, nastavení, backup & recovery a upgrade. Jedinečnou vlastností je zobrazení videa z interkomů Akuvox.